ZATRZYMAJ SIĘ O 17.00

pwDruhny i Druhowie!
Serdecznie zapraszamy środowiska harcerskie Śląskiej Chorągwi ZHP do uczczenia kolejnej rocznicy Godziny „W”.
Niech 1 sierpnia 2016 roku, o godzinie 17:00, w każdym harcerskim zakątku zostanie oddana cześć Powstańcom Warszawskim.
Załóż biało-czerwoną wstążeczkę, zapal symboliczną świeczkę, zatrzymaj się na chwilę i oddaj cześć Powstańcom Warszawskim. Przyślij do nas zdjęcie jak Ty lub Twoje środowisko uczciło pamięć Powstańców Warszawskich, tak by w symboliczny sposób stworzyć mapę harcerskich środowisk. Mapę tych którzy pamiętali i choć na chwilę zatrzymali się, by oddać hołd tym, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.
Zdjęcia prosimy wraz z meldunkiem prosimy przesyłać na chorągwianego fun page lub na adres: aleksandra.lechocka@zhp.net.pl
W treści meldunku wpiszcie: nazwę drużyny, hufiec oraz miejsce, w którym wykonano zdjęcie. Dla wszystkich, którzy prześlą nam swoje meldunki czekają pamiątkowe dyplomy.
Na Wasze meldunki wraz ze zdjęciami, czekamy do 9 sierpnia 2016r.